O marce PCS

O nas

Nasza kadra to profesjonaliści! Wykwalifikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem, który bezpieczeństwo, klienta i jakość usług zawsze stawia na pierwszym miejscu. Cenimy sobie transparentność i partnerstwo. Budujemy wieloletnie relacje. We wszystko co robimy wkładamy serce, a nasze doświadczenie pozwala nam rozwiązywać rozmaite problemy, a jeśli trzeba gasimy również pożary! Dbamy i pomagamy się rozwijać przy ciągłym rozwoju własnym, poszerzając wiedzę oraz asortyment, aby z najwyższą starannością sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Nie zostawiamy Cię bez odpowiedzi!


poznaj nas
zdjecie

Twoja wizja nasze doświadczenie

Kiedy przed lakiernikami stawiane są coraz większe wymagania, my nie boimy się wyzwań. Dla nas niemożliwe nie istnieje! Od ponad 16 lat nasi klienci polegają na naszych kompleksowych usługach w ramach całego procesu zakupowego systemów do aplikacji farb proszkowych - od Waszej wizji, koncepcji, projektowania po realizację, uruchomienie, optymalizację i późniejszy serwis wraz ze wsparciem technologicznym. W unikalny sposób łączymy wiedzę i doświadczenie globalnych firm z osobistym wsparciem opiekuna Twojego regionu, na terenie całej Polski.


poznaj naszej usługi
zdjecie

Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego

Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego (SLP), jest dobrowolnym, samorządnym zrzeszeniem, którego jesteśmy współzałożycielami oraz pomysłodawcą.

SLP to grono praktyków i ekspertów w dziedzinie lakierowania, którzy z wielką pasją oddani są w rozwój nowoczesnych firm i technologii na światowym poziomie. Stowarzyszenie, stawiając na najwyższą jakość, prowadzi działalność i doradza w zakresie specjalistycznego projektowania, inżynierii czy optymalizacji. Można do niego dołączyć jako członek lub skorzystać z wiedzy i doświadczenia członków. Kierując się mottem „Sprostać trudnym wyzwaniom indywidualnie i zespołowo”, wspólnie je tworzymy, przyczyniając się do sukcesów i rozwoju wielu firm i nas samych.


poznaj SLP
zdjecie

Współorganizujemy Warsztaty Lakiernicze

Uważamy, że warto poszerzać wiedzę. Warto wiedzieć więcej. Warto się szkolić!

Wspólnie z naszymi partnerami, z branży lakierowania proszkowego, organizujemy bezpłatne i lokalne warsztaty w różnych, większych miastach w Polsce.

Dla kogo Warsztaty? Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją historię z lakierowaniem proszkowym oraz dla doświadczonych lakierników, inżynierów czy szefów produkcji. Dla każdego, kto lubi się rozwijać i ma ochotę posłuchać o lakierowaniu proszkowym.


czytaj więcej

Nasze wartości

klient
Klient

Chcemy sprawić, aby inwestowanie stało się łatwiejsze, tańsze i prostsze dla inwestora.

jakość
Jakość
Istniejemy, aby zapewnić wyjątkowy produkt oraz serwis w rozsądnej cenie.
integralnosc
Integralność

Utrzymujemy najwyższe standardy uczciwości we wszystkich aspektach naszej działalności. Od zaangażowania klienta, poprzez oferowane usługi i kreatywne projektowanie.

odpowiedzialnosc
Odpowiedzialność

Jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie aspekty naszej pracy, obietnice oraz zaangażowanie w stosunku do klienta.

ok
Ciągłe doskonalenie

Zawsze staramy się uczyć i ulepszać wszystko, co robimy.

tarcza
Uczciwość i zaufanie

Gramy fair play. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzają nas klienci.

indiv
Indywidualne podejście

Twoje potrzeby są dla nas ważne. Nie kierujemy się schematem i do każdego podchodzimy indywidualnie. Zależy nam byś czuł się wyjątkowo.

rozwój
Zrównoważony rozwój i środowisko

Dbamy o naszą planetę i zawsze wykazujemy troskę o nasze środowisko i wpływ naszej pracy na nią.

Nasi klienci - zaufali nam


Możliwości zastosowania lakierowania proszkowego jest mnóstwo i cały czas ich przybywa. Farby proszkowe świetnie się sprawdzają nie tylko do nadania nowego koloru konkretnym elementom, ale przede wszystkim chronią je przed korozją czy uszkodzeniami.

Malowanie proszkowe może dotyczyć zarówno zakładów przemysłowych, jak i warsztatów lakierniczych, a malować można metale, plastiki, ale również drewno.

 

Naszymi klientami są firmy z branży automotive, AGD, a także elementów architektonicznych, producenci różnego rodzaju maszyn, w tym maszyn rolniczych, ogrodzeń, grzejników oraz malarnie usługowe.


Dołącz do grona zadowolonych klientów!


referencje

Kariera w PCS

Wspólnie tworzymy miejsce pracy. Jesteśmy pełni energii i uwielbiamy nowe wyzwania. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafimy łączyć talent i pasję z ambicją, by sięgać wyżej. Nasz zespół tworzą ludzie, których fascynuje biznes i nowoczesne technologie. 


Chcesz stać się częścią wyjątkowej firmy i się rozwijać w branży lakiernictwa przemysłowego?

Sprawdź czy nasze ogłoszenia dla Ciebie!zobacz oferty
oferty

W branży
i w mediach

Swoją wiedzą dzielimy się nie tylko z naszymi klientami. Zapraszamy do zapoznania się z publikacjami prasowymi i internetowymi na temat nowości na rynku aplikacji do farb proszkowych, wydarzeń, naszych realizacji, naszej firmy oraz oferowanych przez nas produktów!


Zapraszamy również do odwiedzania i obserwacji naszych kanałów w social media (FB, Lin, Instagram). Bądź z nami. Bądź na bieżąco!


czytaj więcej
wiecej
uploads/images/529834815be0aa68ab52e2a13111f28a.png
E-Congres Paint Poland Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego, 13-15 czerwca 2022, Uniejów - fotorelacja
Czytaj
uploads/images/2bab5ec5ffc45ec3bb30c3cf0c07cf4e.png
Warsztaty lakiernicze − Wspieramy lokalnie, działamy globalnie.
Czytaj

Case study

Innowacyjność to przede wszystkim drobne zmiany, aby robić coś lepiej, taniej, szybciej, wygodniej itd. Chcąc szukać ciekawych rozwiązań nie zawsze trzeba wychodzić z domu. Lepiej szukać inspiracji, niż na ślepo wytyczać nowe ścieżki, gdy wyniki mówią same za siebie! Zobacz realizacje GEMA i przekonaj się, jakie projekty wykonaliśmy dla naszych Klientów oraz dowiedz się więcej o korzyściach, jakie uzyskali. 


czytaj więcej
more
Zapraszamy na blog

Właśnie dla Was, miłośników branży lakierowania proszkowego, piszemy bloga.

Znajdziesz w nim ciekawe artykuły, informacje o nowościach i dowiesz się więcej o samej branży, w której pracujemy.

Zaglądajcie tutaj, czytajcie, zdobywajcie wiedzę, ale także dzielcie się nią.


Miłej lektury!


czytaj więcej