O marce PCS

O nas

Nasza kadra to profesjonaliści! Wykwalifikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem, który bezpieczeństwo, klienta i jakość usług zawsze stawia na pierwszym miejscu. Cenimy sobie transparentność i partnerstwo. Budujemy wieloletnie relacje. We wszystko co robimy wkładamy serce, a nasze doświadczenie pozwala nam rozwiązywać rozmaite problemy, a jeśli trzeba gasimy też pożary! Dbamy i pomagamy się rozwijać przy ciągłym rozwoju własnym, poszerzając wiedzę oraz asortyment, aby z najwyższą starannością sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Nie zostawiamy bez odpowiedzi!

Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy dla każdego! Jesteśmy dla tych, którzy cenią innowacyjną technologię (dającą wymierne korzyści), profesjonalny serwis i obsługę na najwyższym poziomie.


poznaj nas
zdjecie

Twoja wizja nasze doświadczenie

Kiedy przed lakiernikami stawiane są coraz większe wymagania, my nie boimy się wyzwań. Dla nas niemożliwe nie istnieje! Od ponad 15 lat nasi klienci polegają na naszych kompleksowych usługach w ramach całego procesu zakupowego systemów do aplikacji farb proszkowych - od Waszej wizji, koncepcji, projektowania po realizację, uruchomienie, optymalizację i późniejszy serwis wraz ze wsparciem technologicznym. W unikalny sposób łączymy wiedzę i doświadczenie globalnych firm z osobistym wsparciem opiekuna Twojego regionu, na terenie całej Polski.


poznaj naszej usługi
zdjecie

Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Lakiernictwa Przemysłowego

Stowarzyszenie Lakiernictwa Przemysłowego (SLP), jest stowarzyszeniem zrzeszającym zawodowych specjalistów i praktyków z branży lakiernictwa przemysłowego, którego jesteśmy współzałożycielami oraz pomysłodawcą.

SLP to grono ekspertów, którzy z ogromnym doświadczeniem, know-how oraz z wielką pasją, poprzez dzielenie się wiedzą, nauczaniem szkolnym, prowadzeniem projektów, organizowaniem szkoleń i wydarzeń, wspierają innych z branży. Kierują się mottem “Tworzymy nową jakość w lakiernictwie przemysłowym. Działając razem, możemy osiągnąć znacznie więcej.”

Stowarzyszenie, stawiając na najwyższą jakość, prowadzi działalność i doradza w zakresie specjalistycznego projektowania, inżynierii czy optymalizacji. Można do niego dołączyć jako członek lub skorzystać z wiedzy i doświadczenia członków.

poznaj SLP
zdjecie

Współorganizujemy Warsztaty Lakiernicze

Uważamy, że warto poszerzać wiedzę. Warto wiedzieć więcej. Warto się szkolić!

Wspólnie z naszymi partnerami, z branży lakierowania proszkowego, organizujemy bezpłatne i lokalne warsztaty w różnych, większych miastach w Polsce.

Dla kogo Warsztaty? Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją historię z lakierowaniem proszkowym oraz dla doświadczonych lakierników, inżynierów czy szefów produkcji. Dla każdego, kto lubi się rozwijać i ma ochotę posłuchać o lakierowaniu proszkowym.


czytaj więcej

Nasze wartości

jakość
Jakość

Zapewniamy najwyższej jakości opatentowane, innowacyjne produkty oraz profesjonalny serwis i obsługę na najwyższym poziomie. Nasze ceny mogą być wyższe, ale to dlatego, że każdy zakup u nas to inwestycja w trwałość i satysfakcję. Jakość to dla nas nie tylko standard, to filozofia, która przewija się przez każdy element naszej oferty.

klient
Klient
Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Zależy nam, aby czuł się bezpiecznie i był na każdym etapie współpracy zadowolony. Nasza umiejętność słuchania pozwala zrozumieć potrzeby, a następnie sprawić, aby inwestowanie stało się łatwiejsze.
Indywidualne podejście
Indywidualne podejście

Nie kierujemy się schematem i do każdego podchodzimy indywidualnie.  Stawiamy na elastyczność i profesjonalizm. Rozumiemy, że każdy biznes ma swoje unikalne potrzeby, dlatego tak dostosowujemy nasze produkty i usługi, aby spełnić oczekiwania każdego z klientów. 

Ciagłe doskonalenie
Ciagłe doskonalenie

Zdobywamy wiedzę poprzez doświadczenie oraz regularne szkolenia. Podnosimy kompetencje, aby sprostać najtrudniejszym wymaganiom jakie stawiają nam klienci jak i sam rynek.

Uczciwość i odpowiedzialność
Uczciwość i odpowiedzialność

Gramy fair play. Jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie aspekty naszej pracy. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim obdarzają nas klienci.

Transparentność
Transparentność

Nie szukamy skomplikowanych strategii cenowych. Nasze ceny odzwierciedlają wysokie standardy, materiały najwyższej jakości i zaawansowane technologie. Oferujemy pełną transparentność, aby każdy klient mógł zobaczyć, za co płaci i jaki ma wybór.

Długotrwałe relacje
Długotrwałe relacje

Zależy nam na długotrwałych relacjach z klientami opartych na wzajemnym szacunku i satysfakcji. Nie widzimy jednorazowych nabywców, tylko partnerów biznesowych. Nasze podejście opiera się na budowaniu zaufania, a nie chwilowych triumfach. Dążymy do budowy trwałych relacji, oferując nie tylko produkty, ale także wsparcie i zrozumienie biznesowych celów klienta.

Nasi klienci - zaufali nam


Możliwości zastosowania lakierowania proszkowego jest mnóstwo i cały czas ich przybywa. Farby proszkowe świetnie się sprawdzają nie tylko do nadania nowego koloru konkretnym elementom, ale przede wszystkim chronią je przed korozją czy uszkodzeniami.

Malowanie proszkowe może dotyczyć zarówno zakładów przemysłowych, jak i warsztatów lakierniczych, a malować można metale, plastiki, ale również drewno.

 

Naszymi klientami są firmy z branży automotive, AGD, a także elementów architektonicznych, producenci różnego rodzaju maszyn, w tym maszyn rolniczych, ogrodzeń, grzejników oraz malarnie usługowe.


Dołącz do grona zadowolonych klientów!


referencje

Kariera w PCS

Wspólnie tworzymy miejsce pracy. Jesteśmy pełni energii i uwielbiamy nowe wyzwania. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafimy łączyć talent i pasję z ambicją, by sięgać wyżej. Nasz zespół tworzą ludzie, których fascynuje biznes i nowoczesne technologie. 


Chcesz stać się częścią wyjątkowej firmy i się rozwijać w branży lakiernictwa przemysłowego?

Sprawdź czy nasze ogłoszenia dla Ciebie!zobacz oferty
oferty

W branży
i w mediach

Swoją wiedzą dzielimy się nie tylko z naszymi klientami. Zapraszamy do zapoznania się z publikacjami prasowymi i internetowymi na temat nowości na rynku branżowym, wydarzeń, naszych realizacji, naszej firmy oraz oferowanych przez nas produktów!


Bądź z nami. Bądź na bieżąco!

Zapraszamy również do odwiedzania i obserwacji naszych kanałów w social media (FB, Lin, Instagram). 


czytaj więcej
wiecej
uploads/images/9626045c1f80a7ac24991c8010f733c5.png
KONKURSY SLP 2024 - zapraszamy do więcia udziału.
uploads/images/afc2cf4fa40b8d29c36e82164dd5b348.png
JAKOŚĆ – filozofia, która definiuje naszą codzienną pracę.

Case study

Innowacyjność to przede wszystkim drobne zmiany, aby robić coś lepiej, taniej, szybciej, wygodniej itd.

Szukaj ciekawych rozwiązań i inspiracji bez wychodzenia z domu. Czerp korzyści z obserwacji innych projektów, gdy wyniki mówią same za siebie!

Poznaj studium przypadków z naszych przeprowadzonych projektów oraz innych klientów Gema Switzerland na całym świecie.  

czytaj więcej
aplikacja
Zapraszamy na blog

Właśnie dla Was, miłośników branży lakierowania proszkowego, piszemy bloga.

Znajdziesz w nim ciekawe artykuły, informacje o nowościach i dowiesz się więcej o samej branży, w której pracujemy.

Zaglądajcie tutaj, czytajcie, zdobywajcie wiedzę, ale także dzielcie się nią.


Miłej lektury!


czytaj więcej