Umowy serwisowe

Zapewne chcesz, aby każda minuta pracy Twojej linii była maksymalnie wykorzystana na malowanie, a nie na przestoje. Dlatego przeciwdziałaj nim i minimalizuj awaryjność do minimum. Zamień gaszenie pożarów na planowane działania. Wprowadź cykliczne czyszczenia i przeglądy pracy swojej instalacji.

Umowa serwisowa daje wygodę i bezpieczeństwo oraz gwarantuje wiele korzyści poprzez utrzymanie przez nas gotowości serwisowej (pomagamy diagnozować problemy telefonicznie, a jak trzeba, reagujemy!). Do każdego klienta podchodzimy elastycznie i indywidualnie.

Podpisz umowę od razu przy inwestycji lub w każdym dogodnym dla Ciebie momencie. Zapewnij maksymalne wydłużenie żywotności swoich urządzeń oraz redukuj koszty eksploatacji. Śpij spokojnie, my przypomnimy Ci o kolejnym serwisie.


kontakt
Umowy serwisowe

Przeglądy techniczne

Jakość malowanych detali to nie tylko czystość lakierni, to także sprawny system do aplikacji. Dzięki przeprowadzaniu regularnych i autoryzowanych przeglądów urządzeń do malowania farbą proszkową zmniejszasz awaryjność do minimum, poprawiasz jakość produkowanych części, zwiększasz wydajność i efektywność malowania, a tym samym oszczędzasz farbę i stajesz się konkurencyjny, a co najważniejsze, gwarantujesz bezpieczeństwo swoim pracownikom.

Przeciwdziałaj postojom. Zidentyfikuj i wyeliminuj problem zanim się on pojawi. Poznaj stan techniczny swoich maszyn i zaplanuj wymianę zużytych części zanim instalacja przestanie działać.


czytaj więcej
Przeglądy techniczne

Teflonowanie wnętrza kabiny proszkowej

Kabina do malowania proszkowego to zdecydowanie „serce” każdej lakierni. To w jej wnętrzu odbywa się profesjonalny i bezpieczny proces malowania. Jak każde tworzywo, wnętrze kabiny, z biegiem czasu ulega zniszczeniu (porysowaniu, uszkodzeniu itp.). Może to wynikać z różnego typu incydentów (np. źle zawieszone detale, które mogą zahaczać i w efekcie spadać na dno kabiny), różnej ilości zmian koloru na zmianę, jakości proszku, dokładności czyszczenia kabiny, konsekwentnego przestrzegania reżimu technologicznego (przeglądu, utrzymywanie czystości, kontroli itp.).

Co zrobić, aby wnętrze Twojej kabiny proszkowej lśniło jak nowe i spełniało swoją funkcję w 100%?  Czy słyszałeś o teflonowaniu kabiny proszkowej? Prowadzimy tego typu usługę.


czytaj więcej
Teflonowanie kabiny proszkowej

Przeglądy i konserwacja systemu tłumienia ognia STS

Pożar lub eksplozja stwarzają nie tylko ryzyko uszkodzenia systemu do aplikacji farb proszkowych, ale niosą znacznie większe zagrożenie dla osób znajdujących się w pobliżu. Tylko w pełni sprawny system przeciwpożarowy może zapewnić ochronę instalacji, a tym samym ochronę personelu obsługującego, a nawet całego zakładu.

Przeprowadzając regularne kontrole działania systemu bezpieczeństwa, zapewniasz jego optymalną dostępność i bezpieczeństwo, a świadectwo kontroli dotyczące konserwacji systemu przeciwpożarowego służy również jako świadectwo kontroli w odniesieniu do wymagań prawnych i przepisów. Posiadamy kwalifikacje i uprawnienia do przeprowadzania kontroli i konserwacji systemu STS.


czytaj więcej
System tłumienia ognia STS

Cykliczne , techniczne przeglądy instalacji

Lakiernik na pewno wie, jak ładuje się proszek i jakimi prądami malować, ale nie zawsze ma wiedzę lub czas na weryfikację stanu instalacji. A Ty:

·      być może nie masz wykwalifikowanego działu utrzymania ruchu do diagnostyki i potrzebujesz specjalistów z know-how,

·      zastanawiasz się lub już podjęłaś decyzję, że chcesz usprawnić pracę swojej lakierni by zachować ciągłość pracy,

·      chcesz skupiać się na realizacji swoich celów i delegować.

Zajmujemy się okresowymi przeglądami urządzeń do aplikacji farby proszkowej i zapewniamy oryginalne części zamienne. W razie potrzeby nasza, posiadająca wieloletnie doświadczenie, kadra, potrafi naprawić każdą usterkę.

Sprawdź w jaki sposób możemy pomóc Tobie i zwiększyć wyniki Twojej firmy.


czytaj więcej
Cykliczne, techniczne przeglądy instalacji

Oryginalne części zamienne

Gwarancją ciągłości pracy urządzeń jest posiadanie części zamiennych na magazynie.

Jako oficjalni dystrybutorzy oferujemy pełny, oryginalny asortyment i posiadamy własny magazyn części zamiennych. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną, elastyczną i wygodną obsługę.

PAMIĘTAJ! Gema, dystrybuuje swoje produkty i komponenty WYŁĄCZNIE za pośrednictwem autoryzowanych przedstawicieli i agentów na całym świecie. Części te objęte są gwarancjami i mają zapewnioną pełną identyfikowalność w sieci dystrybucji. Używaj zawsze oryginalnych części GEMA i nie ryzykuj jakości swoich linii lakierniczych. Używanie nieoryginalnych części powoduje unieważnienie gwarancji na sprzęt.


czytaj więcej
Części zamienne

Naprawy, usuwanie awarii i usterek

Chcemy, aby Twoja linia pracowała bez zarzutów, a Ty mógł produkować i był zadowolony.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy docierają do każdego Klienta na terenie całej Polski, a swoją wiedzą i doświadczeniem potrafią naprawić każdą usterkę.


Zachęcamy do regularnego badania stanu technicznego urządzeń do aplikacji farb proszkowych (zapewniają one redukcję kosztów) oraz podpisania umowy serwisowej, dzięki której możesz liczyć na atrakcyjne warunki reagowania.


kontakt
Naprawy, usuwanie awarii / usterek