Rozwiązania dla przemysłu 4.0

Osiągnij większą niezawodność swojego procesu i niezmiennie wysokie wyniki malowania proszkowego dzięki najnowszej generacji automatyzacji firmy GEMA Switzerland. Miej rzeczywistą kontrolę procesu (wszystkich parametrów oraz poszczególnych lub wielu pistoletów). Zarządzaj linią, śledź wydajność, zbieraj statystyki i informacje o kosztach produkcji, wymaganych przeglądach czy konieczności wymiany zużywających się części. Planuj i zwiększaj wydajność swojej linii.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami! Nasi doradcy techniczni pomogą Ci w doborze odpowiednich rozwiązań!


kontakt
Rozwiązania dla przemysłu 4.0

Leasing urządzeń

Jako przedsiębiorca, zapewne chcesz zadbać o jak najlepsze rozwiązania i wyposażenie, które sprawi, że Twoja firma będzie się szybciej rozwijała, a Ty zdobędziesz nowych klientów. Tylko czasami koszta te bardzo obciążają kapitał, co utrudnia rozwój, dlatego wielką popularnością wśród właścicieli firm cieszy się leasing maszyn i urządzeń.

Nie zamrażaj pieniędzy i rozwijaj swoje przedsiębiorstwo.

Skorzystaj z leasingu na profesjonalne urządzenia do malowania proszkowego.kontakt
Leasing maszyn do malowania proszkowego

Projekty inwestycyjne

Wszystko zaczyna się od Państwa pomysłu, wizji i wymagań jakie są stawiane produktom, które my przekształcamy w rzeczywistość. Nie boimy się wzywań. Dla nas niemożliwe nie istnieje!
Świadczymy usługi najwyższej jakości i wspieramy klienta na każdym z poszczególnych etapów projektu: począwszy od koncepcji, poprzez testy, dobór technologii, projektowanie, aż po montaż i uruchomienie pod klucz instalacji spełniającej Twoje oczekiwania.kontakt
Projekty inwestycyjne

Modernizacje

Malujesz proszkowo, ale jeszcze nie masz automatycznej kabiny proszkowej GEMA? Zależy Ci na poprawie jakości, wydajności oraz byciu konkurencyjnym na rynku? Myślisz o modyfikacji lub zautomatyzowaniu swojej aplikacji? Albo borykasz się jeszcze z innymi problemami na swojej linii?

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Przyjedziemy do Ciebie. Przeprowadzimy audyt. Poznamy Twoje potrzeby. Doradzimy i pomożemy zmodyfikować Twoją obecną aplikację czyniąc ją bardziej nowoczesną i wydajną.


kontakt
Modernizacje

Przyjmujemy wyzwania - testy laboratoryjne

Chcesz postawić nową linia do malowania proszkowego? Zmieniasz asortyment do malowania? Wprowadzasz nowe detale do Twojego portfolio?

Przyjdź do nas ze swoimi pytaniami i potrzebami, rzuć nam wyzwanie. Gwarantujemy, że nie zostawimy Cię bez rozwiązania!

W laboratorium GEMA w St. Gallen w Szwajcarii:

·      przeprowadzamy testy malowania farbami proszkowymi dla zastosowań z różnych branż tj. architektura, motoryzacja, meble, rolnictwo i wiele innych, szyte na miarę, specjalnie pod wymagania i specyfikację Twojego detalu,

·      gwarantujemy indywidualne podejście  i profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem,

·      możesz wypróbować najnowsze technologie oraz sprzęt Gema (najnowszej generacji, różnego typu kabiny automatyczne, kabiny i urządzenia do aplikacji ręcznej jak i roboty, sprzęt do aplikacji farb proszkowych, farb wymagających, jak również emalii).

kontakt
Przyjmujemy wyzwania - testy laboratoryjne

Audyty i fachowe doradztwo

Jako osoba zarządzająca lakiernią / odpowiedzialna za proces malowania chcesz, aby każda minuta pracy Twojej linii była maksymalnie wykorzystana na malowanie. Pragniesz obniżyć koszty prowadzenia procesu? Ale czy wiesz, co potrzebujesz zrobić, aby Twoja lakiernia była dochodowa?

Przyjedziemy i przeprowadzimy audyt całej lakierni w celu poznania jak pracuje Twoja linia, z czym się borykasz i jakie są Twoje potrzeby. Posiadamy wiedzę, doświadczenie, i sprzęt umożliwiający wykonanie analizy stanu technicznego urządzeń, parametrów technologicznych i organizacji pracy. Wskażemy wąsie gardła i doradzimy. Pomożemy w analizie i optymalizacji, by Twoja aplikacja była bardziej wydajna, a koszt procesu konkurencyjny na rynku.


kontakt
Audyty i fachowe doradztwo

Szkolenia z malowania proszkowego

W ramach kompleksowej obsługi naszych klientów oferujemy dedykowane specjalistyczne szkolenia z malowania proszkowego dla operatorów, działu utrzymania ruchu, kadry technicznej, BHP (w zależności do poziomu wiedzy i zaawansowania pracowników). Szkolenia to nie tylko teoria, uważamy, że powinna iść za nią praktyka, dlatego elastycznie podchodzimy i prowadzimy szkolenia w siedzibie klienta, na linii lub w laboratoriach GEMA. Standardowo tego typu szkolenia przeprowadzamy przy pierwszym uruchomieniu instalowanych urządzeń. Na Państwa życzenie możemy wykonać tę usługę ponownie.

Zachęcamy do cyklicznych szkoleń, gdyż warto zdobywać nową (w przypadku rotacji pracowników), ale również przypominać i uporządkowywać dotychczas zdobytą (dla doświadczonej kadry), ponieważ podnoszenie kompetencji kadry, przekłada się na redukcję kosztów oraz ciągłość pracy instalacji.


czytaj więcej
Szkolenia malowanie proszkowe

Inne potrzeby klienta

Na specjalne życzenie klienta przeprowadzamy szereg innych usług tj. polerowanie kabin PVC, przegląd elementów bezpieczeństwa STS, kompensację węży czy wymagane pomiary itp.


Jesteśmy dla Ciebie!


kontakt